XLclub.pun.pl

Pierwsze polskie forum Hondy Xl i XR.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Kupię
  •  » Cylinder z tłokiem do hondy xl 350r

#1 2017-10-11 03:52:39

hondzior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-06
Posty: 2
Punktów :   

Cylinder z tłokiem do hondy xl 350r

Witam poszukuję cylindra z tłokiem od hondy xl 350r z 1987r. Ponieważ widocznie ktoś też nie mógł znaleźć odpowiedniego tłoka do hondy i wstawił od yamahy. lecz niestety tłok spotkał się z zaworami, ponieważ wyżłobienia na zawory w tłoku są inne niż oryginalne.  A może ktoś rozwiązał ten problem w inny sposób i się podzieli informacjami. Z góry dzięki za pomoc.

Offline

 

#2 2017-10-25 23:17:24

 DzikiDzik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 126
Punktów :   
Motocykl: NE01+ND03, XJR.

Re: Cylinder z tłokiem do hondy xl 350r

Jak jeszcze patrzyłem na cmsnl to się pojawiały tłoki  https://www.cmsnl.com/honda-xl350r-1985 … ml#results 
300zł plus z przesyłka to się opłaci, Wossner przeciętnie 600zł kosztuje ale do XL nie robią. Jak nie trafisz a znajdziesz dobry używany to możesz zrobić tak: dać tłok na owalizację (skrawanie na walec, bo z tłoka z czasem jajo w przekroju się robi) i wsadzić nową tuleję i obrobić ją na wymiar tłoka.

Ale ktoś spartolił. Przecież nawet jak dał inny pasujący tłok (pewnie Yamaha SR400), to trzeba przymierzyć. Dać na frezarkę i pogłębiłby czy rozszerzył miejsca na zawory. Pewnie masz krzywe zawory, czyli od wyrzucenia. Dorobić idzie u Paradowskich czy gdzie. Ja dorobiłem w Konstancinie np i działają. Wymiary znajdziesz w pocie czoła w moim mega-wątku. 

Ostatnio edytowany przez DzikiDzik (2017-10-25 23:27:46)

Offline

 
  • Index
  •  » Kupię
  •  » Cylinder z tłokiem do hondy xl 350r

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie szkolenia z makijażu permanentnego