XLclub.pun.pl

Pierwsze polskie forum Hondy Xl i XR.


#1 2011-07-21 22:03:46

 motorowiec600rm

Moderator

Skąd: Mieroszów
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 225
Punktów :   
Motocykl: XL600RM, KLX650C

Ciuchy na enduro marki Rider

Czy ktoś testował owe ubranie- spodnie i kurtkę? Widziałem z bliska właśnie taki zestawik (Rider ATV) i powiem, że dosyć przyzwoicie wygląda. Na próbę postanowiłem zamówić spodnie i spróbuję po pierwszych jazdach coś napisać na ich temat. Ale jak ktoś ma doświadczenie z tymi ciuszkami, to proszę się wypowiadać.

Offline

 

#2 2011-08-14 12:38:51

Rav88

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 112
Punktów :   
Motocykl: XL 600R

Re: Ciuchy na enduro marki Rider

I jak tam masz już takie ubranie, możesz napisać coś na ich temat?

Offline

 

#3 2011-08-14 13:16:29

 motorowiec600rm

Moderator

Skąd: Mieroszów
Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 225
Punktów :   
Motocykl: XL600RM, KLX650C

Re: Ciuchy na enduro marki Rider

Cóż mogę o nich powiedzieć. Mają ochraniacze z pianki na biodrach i wyjmowalne z jakiegoś tworzywa na kolana. Podpinka jest wypinana i dopóki nie będzie na prawdę zimno to nie ma po co jej wkładać. Z wodoszczelnością wygląda to tak, że przejazd przez kałużę, mały deszcz, albo krótka jazda po mokrej trawie nic wielkiego nie robią,  ale gdy zaczyna się pokonywanie większych brodów, wysokiej, mokrej trawy, albo ulewny deszcz to zaczynają przepuszczać. Poza tym wykonanie na prawdę jest przyzwoite, kieszenie na nogach zapinane na zamek, dwa wywietrzniki i do tego szelki. Szkoda tylko, że jak to w xl bywa, nogawka przypaliła się już w pierwszy dzień na kolektorze wydechowym. Ogólnie polecam i jeszcze dokupię kurtkę na dalsze testy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs kancelaria ultimatum